Ütü PHILIPS PSG200020
Elan kodu: 116742
Kateqoriya Elektronika
Ütülər
Qiymət 259 Azn
Kredit şərtlərimiz:
Aylıq sadəcə 14,14 azn ödəməklə məhsulumuzu əldə edə bilərsiniz.
2400 Vt / Buxar Güce 300 qr./ Daimi Buxar: 110 qr. / Su tutumu 1,4 L. / Təmizləmə: Smart Clean
GENERATOR UTU PHILIPS PSG3010/70 - 289 azn
GENERATOR UTU PHILIPS GC7933/30 - 429 azn
GENERATOR UTU PHILIPS PSG7150/30 - 699 azn
Philips PSG2000/20 generator ütü
Philips PSG2000/20 buxar generatorlu ütü
Philips PSG2000/20 xüsusiyyətləri
Philips PSG2000/20 qiymət
PSG2000/20 yüksək təzyiqli buxar
Philips PSG2000/20 Smart Calc Clean
Philips PSG2000/20 6 bar buxar təzyiqi
Philips PSG2000/20 120 g/dəq davamlı buxar
Philips PSG2000/20 400 g buxar gücləndirici
Philips PSG2000/20 keramika ütü təpəsi
Philips PSG2000/20 sürətli istilik
Philips PSG2000/20 ütü stansiyası
Philips PSG2000/20 buxar stansiyası qiyməti
PSG2000/20 kompakt buxar generatoru
Philips PSG2000/20 paslanmaya qarşı sistem
Philips PSG2000/20 sızdırmazlıq və təhlükəsizlik
Philips PSG2000/20 istifadəçi təlimatı
PSG2000/20 ütü baxımı və təmizlənməsi
Philips PSG2000/20 enerji qənaət funksiyası
Philips PSG2000/20 rəylər və təcrübələr
Buxarlı ütülər
Generator UTU PHILIPS PSG2000/20
Malın növü: Ütülər
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
İbay Az (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0517771XXXnömrəni göstər
Tarix: 08.02.2026
Ütü PHILIPS PSG200020
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Ütü Eurolux EU-SI5095SBY
53 Azn
Buxar generatorlu ütü Winning Star ST-6129
129 Azn
Buxar ütüsü Beko
Beko STM 4116 B – əl tipli paltar buxar ütüsü - Güc: 1400–1600 W - Gərginlik/frekans: 220–240 V, 50–60 Hz - Kompakt, şaquli buxarlama üçün əlverişli dizayn - Metal buxar başlığı ilə qırışıqları tez yumşaldır - Şəffaf su
35 Azn
Soyuducu Biryusa C920NF
739 Azn
Buxarlı ütü RAF R3047G
RAF R.3047G model dik duran buxarlı ütü. Bu cihaz paltarları asılqan üzərində, masaya ehtiyac duymadan buxarla sürətli şəkildə ütüləmək üçün nəzərdə tutulub. Məhsul Haqqında Ətraflı Məlumat Gücü: 2000W-dan yüksək
159 Azn
Buxarlandırıcı TEFAL Ixeo Power QT2020
735 Azn
Ütü Philips
Philips brend ütü 50 AZN Çatdırılma olar Malın növü: Ütülər Çatdırılma: Bəli
50 Azn
Su filteri
320 Azn
Philips buxar ütüsü
170 Azn
Ütü
Yol ütüsü təzədir heç işlənməyib Malın növü: Ütülər Yeni: Bəli
130 Azn
Ütü Tefal
240 Azn
Ütü Hausberg HB-7831
Hausberg Utu HB-7831Texniki Göstəricilər: Güc: 2200 W Buxar Gücü: 40 g/dəq Buxar Çıkışı: Yüksək intensivlikdə buxar çıxışı İstilik Tənzimləmə: Müxtəlif parça növləri üçün istilik tənzimləmə funksiyası Damlama Əleyhinə
47 Azn
Buxarlı ütü RAF R.1285
Buxar Ütü RAF R.1285 KREDİTLƏ! Aylıq 2.86 azn ödəməklə məhsulumuzu əldə edə bilərsiniz. . Texniki Xüsusiyyətlər Güc: 1600 Vt Gərginlik: 220 V Material: ABS plastik Ağızlıq materialı: Keramika Şnur uzunluğu: 1.8 m Su