Televizor TCL 32S5400AF
Elan kodu: 109095
Kateqoriya Elektronika
Televizor
Qiymət 289 Azn
Brend:
TCL
Televizor növü:
LED
Smart TV:
var
Əməliyyat sistemi:
Android 11
Ekranın ölçüsü:
32"(81sm)
Texnologiya:
İşıqlandırma növü:
DIrect LED
Ekran formatı:
16:9
Ekran icazəsi:
FHD (1920x1080)
Səs gücü:
16 Vt
Audio format:
MP3, WMA, AC3, AC4
3,5 mm audio çıxış:
1
HDMI:
2
Optik çıxış:
USB:
Ethernet (LAN):
Wi-Fi:
CAM modul:
Bluetooth:
Video:
H.264, H.265, MPEG1/2/4, WMV,
Foto:
JPEG, BMP, PNG, GIF
VESA standartı:
100x100
Ölçülər altlıqla (mm), Eni / Hündürlüyü / Dərinliyi:
730 x 482 x 182 mm
Ölçülər altlıqsız (mm), Eni / Hündürlüyü /Dərinliyi:
730 x 440 x 75 mm
Çəki altlıqla (kq):
3.30 kq
Çəki altlıqsız (kq):
3.40 kq
Rəng:
Qara
Zәmanәt:
1 il
Unistore Electronics MMC Rəsmi Topdan satış Mərkəzidir və ƏDV geri-al qəbzi verilir!
Bütün Məhsullar Rəsmi servis Zəmanətlidir!
BirKart (18 ay) və Tamkart (24 ay) Taksit kartları keçərlidir.
Ünvan : Abşeron Ticarət Mərkəzi 1-ci sıra 16-cı Korpus 1/2-ci mağaza UNISTORE
Köçürmə ilə ödəniş mümkündür və qiymətlərə ədv daxildir!
Malın növü: Televizorlar
Marka: TCL
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Full HD
Diaqonal: 81 sm (32")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Unistore
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tarix: 02.10.2025
Televizor TCL 32S5400AF
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Televizor TCL QD-MiniLED 98C6K
Televizor TCL QD-MiniLED 98C6K Tezlik diapazonu, Hz: 144 HZ Ekran icazəsi: UHD (3840x2160) Səs gücü: 40 W Zəmanət müddəti 1il Rəsmi _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur Hər bir