Televizor LG OLED65C5RLA
Elan kodu: 216117
Kateqoriya Elektronika
Televizor
Qiymət 3 699 Azn
Sekilde oldugu kimi tam bagli ve vitrin mehsulu deyil.
Catdirilma ve zemanet var.
Kredit ve barter yoxdur.
Qurasdirilma mumkundur.
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: OLED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 165 sm (65")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli
Pasha
Bakı şəhəri
0775757XXXnömrəni göstər
Tarix: 14.05.2026
Televizor LG OLED65C5RLA
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Televizor Shivaki
269 Azn
Televizorlar Shivaki
219 Azn
Televizor LG
999 Azn
Televizor Samsung UE43U8000FUXRU
Televizor Samsung UE43U8000FUXRU Brend Samsung Seriya 8 İstehsal ili 2025 BluetoothVar Əməliyyat sistemiTizen Ekran icazəsi4K UHD (3840x2160) Ekran növüLED Ekran ölçüsü 43 "(109 sm) HDMI3 LANVar Smart TVVar Səs
789 Azn
Televizor JVC
270 Azn
Televizor Samsung QE65Q7FAAUXRU
Brend : Samsung Model : 2025 Ekran : 4K (3840 ×2160) Tv Texnologiyasi : LED Ekran Filtr Texnologiyasi : QLED Emeliyyat sistemi : Tizen Isiqlandirma novu Direct LED Tezlik 60Hz HDR formati : HDR 10+ Simsiz qosulma imkani
1749 Azn
Televizor Hoffmann
Problemi yoxdur seliqeli ışlenib Malın növü: Televizorlar Marka: Hoffmann Ekran icazəsi: Full HD Diaqonal: 82 sm (32")