Televizor LG 55UA75009LA
Elan kodu: 215878
Kateqoriya Elektronika
Televizor
Qiymət 919 Azn
Magaza terefinden bir il resmi zemanet verilir!
Catdirilma ve Qurasdirilma muvcuddur!
Ekran ölçüsü: 55 düym (139 sm)
Görüntü keyfiyyəti: 4K Ultra HD (3840×2160)
Panel tipi: LED / 4K UHD
Yenilənmə tezliyi: 60Hz
Prosessor: α7 AI Processor 4K Gen8
HDR dəstəyi: HDR10 / HLG
Smart TV sistemi: webOS 25
Səs sistemi: 20W, 2.0 kanal
AI Sound Pro: Virtual 9.1.2 səs effekti
Wi-Fi və Bluetooth: Var (Bluetooth 5.1)
HDMI girişləri: 3 ədəd
USB portu: 1 ədəd
Oyun xüsusiyyətləri:
ALLM
VRR (60Hz)
Game Optimizer
AirPlay 2 və Google Cast dəstəyi
YouTube, Netflix, Prime Video və digər tətbiqlər
Divara montaj: VESA 300×200
Çəki: təxminən 11.5 kq
Dizayn: İncə çərçivəli modern görünüş
lg#led#55ua#7500#televizor#televizorlar#tele
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 139 sm (55")