Televizor LG 43UQ76906LE
Elan kodu: 109094
Kateqoriya Elektronika
Televizor
Qiymət 899 Azn
Unistore Electronics MMC Rəsmi Topdan satış Mərkəzidir və ƏDV geri-al qəbzi verilir!
Bütün Məhsullar Rəsmi servis Zəmanətlidir!
BirKart (18 ay) və Tamkart (24 ay) Taksit kartları keçərlidir.
Ünvan : Abşeron Ticarət Mərkəzi 1-ci sıra 16-cı Korpus 1/2-ci mağaza UNISTORE
Köçürmə ilə ödəniş mümkündür və qiymətlərə ədv daxildir!
Malın növü: Televizorlar
Marka: LG
Ekran növü: LED
Ekran icazəsi: Ultra HD (4K)
Diaqonal: 109 sm (43")
Smart: Bəli
Yeni: Bəli
Unistore
Bakı şəhəri
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tarix: 11.09.2025
Televizor LG 43UQ76906LE
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil
Televizor
Ishley veziyetetedi Satiram tecili Malın növü: Televizorlar Marka: Shivaki Ekran növü: Plazma Diaqonal: 82 sm (32")
100 Azn
Televizor JVC
270 Azn
Televizor Skyberg 55SBU1 QLED
Böyük ekran, canlı rənglər və premium görüntü keyfiyyəti bir arada! Evinizin kino zövqünü dəyişəcək yeni nəsil QLED TV! Skyberg 55SBU1 QLED 55" / 140 sm böyük ekran QLED texnologiyası — daha parlaq və canlı