Televizor altlığı
Elan kodu: 247945Qiymət 280 Azn
Bakı şəhəri
Tv altlığı.Demey olar teze kimidir.
Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər
Yeni: Xeyr
Çatdırılma: Xeyr
Tarix: 21.08.2026
Qiymət 280 Azn
Tv altlığı.Demey olar teze kimidir.
Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər
Yeni: Xeyr
Çatdırılma: Xeyr
*TV stend / TV altlığı 180AZN * Rəng seçimi var *Şəhər daxili Çatdırılma və quraşdırılma pulsuz* ( Əhmədli 20 yanvar ərazisi) Material _Rusiya laminat 18lik _ Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və
180 AznSatilir tecili ideal veziyyetde tv ve tv altligi birlikde real aliciyla razilasariq cuzi Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
100 AznQonaq otağı üçün TV altlığı satıram. Təzə qalıb. Uzunluğu 2.40 m. Eni 0.50 m Hündürlüyü 0.40 m İki dolabı var. Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər
165 AznIstikbaldan alinib.problemi yoxdur Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
250 Azn2 ay yoxdur 300m pul verilib qırığ çat heç bir şey yoxdur təmiz vezyetdedir endirim olacaq Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
100 AznEla veziyetdedi tezedi hecbir problemi yoxdu Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
170 AznTelevizor , monitor, ağıllı lövhə üçün təkərli tv stend Uyğun tv ölçüləri: 60-120 inch (150-300 sm) Ağıtlıq tutumu: 200 kiloqram Vesa standart: max. 1200x600 Hündürlüyü: tənzimlənən, 174 sm. Material: Yüksək keyfiyyətli
430 AznTelvzor altigi tep teze deyerinden ucuz 100m Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
100 AznƏn son qiymət Real alıcı əlaqə saxlasın Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
150 AznMalaziya İstehsalı Samsunq Diaqanal 109 (43) Smart TV Yotube Neftlix Google play Səliqəli Istifadə Olunub Qeyd Çatdırılma Var Malın növü: Televizorlar Marka: Samsung Ekran növü: LED Diaqonal: 109 sm
350 AznCox yaxshi vezyetdedi Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
150 AznTv altlığı (Tvstent) Qonaq otağınızın görünüşünü dəyişəcək TV altı mebellər artıq King Mobilya-da! Televizorunuz üçün həm estetik, həm də funksional həll axtarırsınızsa, doğru ünvandasınız. Müasir dizaynlı TV altı
140 AznSalam her bir kese tv altlıqı 200 azn real alıcıya endirim olunacaq Ünvan:Yeni Yasamal WP aktivdir Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
200 AznÜnvan xirdalan Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
100 Azn*Shivaki 50NUCH500 – Böyük Ekran, Əla Seçim!* Evdə kinoteatr keyfiyyətini yaşamaq istəyirsən? Bu televizor ideal seçimdir! *50 düym geniş ekran* – rahat və geniş baxış *Aydın və parlaq görüntü* – filmlər və seriallar
470 AznTelevizor altı Türk mebeli İstiqbal firması 110 m Məhsul kateqoriyası: Televizor altlıqları və stendlər Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
110 Azn