Su sızma detektoru

Elan kodu: 185222

Kateqoriya Təhlükəsizlik sistemləri
Ağıllı ev

Qiymət 35 Azn

Ars Group
Bakı şəhəri
0777108XXXnömrəni göstər

SU SIZMA DETEKTORU
Sensoru ilə Simsiz Su Sızma Detektoru
Siqnallı Ağıllı WiFi Su Daşqın Sensoru
Məhsulun adı:
Tuya WIFI su sızma sensoru səs siqnalı ilə
Tətbiq adı
Ağıllı Həyat / Thuja ağıllı
WIFI + Bluetooth ikili rejimi
İnternetə daha sürətli və daha sabit qoşulun.
Material : ABS plastik
Funksiyalar:
1. Su aşkar edildi, yüksək səs siqnalı səslənəcək.
2. Siqnalın həcmi: əl ilə təyin edilə bilər (Yüksək/Aşağı/Səssiz).
3. Siqnal vaxtı: Əl ilə təyin edilə bilər (30-180 saniyə).
4. Batareyanın aşağı olması barədə xatırlatma (batareyanın gücü ≤2.4V olduqda, hər dəfə su aşkar edildikdə, xəbərdarlıq alınacaq)
5. Real vaxt rejimində uzaqdan idarəetmə proqramı.
6. Ailə üzvləri ilə paylaşıla bilər.
7. Su sızması xəbərdarlığı ON/OFF isteğe bağlıdır.
Batareya
Qələvi batareya (2 x AAA 1.5V batareya)
Batareyanın ömrü: 6-8 ay
Wi-Fi növü: 2.4G
Səs səviyyəsi: 80 dB
Беспроводной детектор утечки воды, сигнализация с датчиком Buzz Home Ground, интеллектуальный Wi-Fi датчик затопления воды
наименование товара
Датчик протечки воды Tuya WIFI со звуковым сигналом
Имя приложения
Умная Жизнь/ Туя умная
WIFI + Bluetooth двойной режим
Подключайтесь к Сети быстрее и стабильнее.
Материал
АБС-пластик
Функции
1. Обнаружена вода, раздастся громкий звуковой сигнал.
2. Громкость будильника: можно установить вручную (Высокий/Низкий/Без звука).
3. Время будильника: можно установить вручную (от 30 до 180 секунд).
4. Напоминание о низком заряде батареи (когда мощность батареи ≤2,4 В, каждый раз при обнаружении воды будет получено предупреждение)
5. Приложение дистанционного управления в реальном времени.
6. Можно поделиться с членами семьи.
7. Уведомление о предупреждении об утечке воды ВКЛ/ВЫКЛ опционально.
Батарея
Щелочная батарея (2 батарейки типа ААА 1,5 В)
Срок службы батареи
6-8 месяцев
Тип Wi-Fi
2,4G
Уровень звука
80 дБ
Malın tipi: Ağıllı ev


Tarix: 05.09.2026

Su sızma detektoru
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

VERS PK2 2 zonalı yanğın siqnalizasiya aparatı

Верс PK2 ВЕРС PK2 ВерсПК2 Верс PK-2 Верс Pk2 Верс РК2 Верс PK l Верс PKI Vers PK2 VERS PK2 VersPk2 Vers PK-2 Verspk2 Vers Pk 2 Vers PK l Vers PKI Vers PK2 2 zonali yanğın paneli Vers PK2 iki zonali panel Vers PK2 2 zona

145 Azn
Ağıllı təbii qaz sızma sensoru

Ağıllı Təbii Qaz Sızma Sensoru - WiFi ilə işləyən Датчик утечки газа умный дом - подключения WiFi Bioqaz, metan və təbii qaz sızmasını aşkar etmək, məkanın temperaturuna nəzarət etmək üçün nəzərdə tutulub. Tuya programı

60 Azn
İsti döşəmə sistemi üçün mərkəzi Hub

8 Zonallı isti pol Sistemi üçün Mərkəzi Hub Kontroller Центральный хаб-контроллер для системы тёплого пола с 8 зонами MHC-2926W – su əsaslı döşəmə istilik sistemləri üçün hazırlanmış ağıllı mərkəzi idarəetmə hubıdır. 8

80 Azn
Tək çıxışlı ağıllı WiFi bağ suvarma taymeri

Smart Bluetooth Su Taymeri – MOES BWV-YC01 Умный садовый таймер полива с одним выходом Bu ağıllı suvarma taymeri bağçılıq və çiçək baxımını avtomatlaşdırmaq üçün ideal həlldir. Tuya və Smart Life tətbiqləri ilə idarə

85 Azn
Ağıllı ev sistemlərinin qurulması

Ağıllı ev sistemlərinin qurulması Xidmətlər: Cihazların uzağdan idarə olunması Qapıların avtomatik açılıb bağlanması Qapıya kodların quraşdırılması İşığların idarə olunması O cümlədən sizin istəyinizə əsasən xidməti

70 Azn
Hərəkət sensoru ZigBee

PIR İnsan Hərəkət Sensoru – ZigBee | Ağıllı Ev üçün TUYA Evinizdə, ofisinizdə və ya mağazanızda hərəkəti avtomatik aşkar etmək və ağıllı sistemlər yaratmaq istəyirsiniz? ZigBee PIR İnsan Hərəkət Sensoru bunun üçün

45 Azn
Smart qapı zəngi Ezviz DP2C Gold

4.3 Düym rəngli ekran 2MP Full HD görüntü keyfiyyəti 256GB-dək SD kart 2 tərəfli səsli danışıq 4600 mAh batarya tutumu Qapıda zəng düyməsi basılanda telefona da bildiriş gəlir canlı videodan izləyə bilirsiz. _ 1 il

215 Azn
Smart 4Ch Relay Switch TYWD 4ch-RF 10A + Shell | RF433Mhz + BT | DC or AC In | WiFi Tuya Smart Life

Tuya Smart 4Ch Relay Switch 10A + Shell | RF433Mhz + BT | DC or AC In | WiFi Tuya Smart Life Xüsusiyyətlər: -Wi-Fi bağlantı (2.4GHz) – əlavə cihaz tələb olunmur -Tuya Smart və Smart Life tətbiqləri ilə işləyir -Google

50 Azn
SONOFF S60 умная розетка Wi-Fi

Описание SONOFF S60 EU/UK WiFi розетка для умного дома с функцией мониторинга энергопотребления, управление голосом/eWeLink, совместимость с Alexa, Google Home, Алисой и SmartThings Умная розетка SONOFF S60 Wi-Fi

30 Azn
Tuya ZigBee scene switch

1 gang Tuya ZigBee scene switch. 3 cür basılma kombinasiyası mümkündü (tək basılma, cüt basılma, uzun basılma). Yenidir. Tam naqilsizdi. Ancaq 1 ədəd var Məhsul kateqoriyası: Ağıllı ev

32 Azn
Hərəkət sensoru Hikvision DS-PDQP15AM-LM-WE

Təsvir: Hikvision DS-PDQP15AM-LM-WE hərəkət sensoru, yüksək keyfiyyətli təhlükəsizlik avadanlığıdır və hərəkət aşkarlama üzrə mükəmməl dəqiqlik təqdim edir. Bu sensor, 15 metrlik təsirli diapazonu ilə geniş sahələri

549.25 Azn
Smart kilid Philips Easykey DDL610-5HBS

Açarsız girişlə qapını tez açıb-bağlamaq olur, üstəlik barmaq izi, kod, kart və telefondan idarə rahatlığı verir. Evə gələndə açar axtarmaq dərdi qalmır, həm də girişə nəzarət əlinizin altında olur. Bu mənzil, ofis və

600 Azn
Videomüşahidə kamerası üçün qida bloku 12V 20A

Təsvir: Videomüşahidə Kamerası Üçün Qida Bloku 12V 20A, müxtəlif videomüşahidə kameraları üçün güclü və etibarlı enerji təmin edən bir cihazdır. Bu qida bloku, 12V sabit gərginlik və 20A cərəyan verərək kameraların

39.15 Azn
Ağıllı ev aktuatoru

Agilli ev pano yenidi Future agilli ev Malın tipi: Ağıllı ev

400 Azn
Ağıllı ev üçün KNX modul

Ağıllı ev sistemində istifadə olunan KNX modul orijinal məhsuldur. Ağıllı ev üçün KNX modul Məhsul kateqoriyası: Ağıllı ev

300 Azn
Ağıllı WiFi kombi termostatı

Ağıllı Wifi Termostat - Kombi idarəetməsi Терморегулятор для газового котла (kombi) wifi версия Məhsulun Təsviri ME82C ağıllı termostat evdə və ofislərdə isitmə sistemlərinin (elektrik və su istilik sistemləri) idarə

85 Azn

mebel metbex mebelleri kuxna mebeli nokia 8800 qiymeti samsung a53 qiymeti samsung s23 ultra qiymeti iphone 14 pro max qiymeti samsung a14 qiymeti qəlyan elektron volvo