Stasionar telefon Siemens

Elan kodu: 231609

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 50 Azn

Anara
Bakı şəhəri
0555211XXXnömrəni göstər

Islekdir
Marka: Stasionar telefonlar
Yeni: Xeyr
Çatdırılma: Xeyr


Tarix: 18.10.2026

Stasionar telefon Siemens
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Stasionar telefon

3 ü birlikdə satılır .işləkdi Wpya yaz. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Panasonic KX-TCD540RUM

Бренд :PANASONIC Модель KX-TCD540RUM Телефонный справочник, номеров 200 Память набранных номеров, кол-во 10 32 тональная Полифония Полифонические мелодии звонка 15 Спикерфон есть Часы с будильником Автоответчик

70 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TSC934CID

Zəng edənin Şəxsiyyətini Təsdiqləmə Funksiyası: Daxil olan və gedən zəng məlumatlarını böyük, asan oxunan LCD ekranda göstərir. Dinamik: İki istiqamətli əlsiz funksiyaya (SP-Phone) malikdir və bu da telefonu qaldırmadan

55 Azn
Stasionar telefon Gigatech A415

Yenidir heç bir problemi yoxdur başga dövlətə köçürük deyə evdəki bəzi əşyaları satıram Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

80 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Panasonic Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

100 Azn
Panasonic KX-TU400 Grey

Ev tele panaaonic ideal veziyetedi Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

80 Azn
Masaüstü vintaj telefon

Masaüstü vintaj telefon. Kolleksiyaçılar üçün. Freedom Phone Model FT 325 Southwestern Bell markalı, iki xətli, yandırma/söndürmə düyməli, bej rəngli vintağ masaüstü telefonu. Kolleksiyaçılar üçün.

50 Azn
Stasionar telefon

1990-ci ildə antiq retro telefon. Polşa istehsalı. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

120 Azn
Stasionar telefon Panasonic 1611

Bütün məhsularımız Yenidir və Orijinaldır. Sifariş və məlumat üçün zəng edə yaxud whatsapp da yaza bilərsiniz. . Müxtəlif növ ev telelfonları. Bizdə olmayan modellərində sifarişi qəbul olunur. Ev telefonlar

55 Azn
Stasionar telefon Ninc KX-T8204CİD

Stasionar telefon Ninc KX-T8204CİD Brend:N-İNC Spiker (Səs ucaldan) Caller ID (Nömrənin görünməsi) Əsas ölçüləri 15 x 20 x 6 mm Telefonun ölçüləri 4 × 5 × 4 mm-dir Çəki 600 q Divara qoşulma Stasionar telefon OHO 5011CID

22 Azn
Stasionar telefon Gigaset

Gigaset AS280 dect telefon satılır Çatdırılma var Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Bəli

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Stasionar Telefon “Panasonic”. Çox yaxşı vəziyyətdə, tam işləkdi. Real alıcıya cüzi endirim olunacaq. Əlaqə ancaq Whatsapp-da. Ünvan - Əhmədli. Marka: Stasionar telefonlar

55 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TSC531CID

Stasionar telefon Panasonic KX-TSC531CID Brend:Panasonic Zəng edənin nömrəsinin görünməsi • 12 Rəqəmli Saxlama Ekranı • Quraşdırılmış Səssiz Dinamik • Yenidən yığım funksiyası • 5 Çıxış Qrupu • LCD Parlaqlığa Nəzarət •

37 Azn
Panasonic stasionar telefonu

Tecili ev,ofis,is yeri ucun ideal olan,demek olar teze oroginal brend Panasonic stasionar xett telefon aparati su qiymetine satilir Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli Çatdırılma: Xeyr

55 Azn
Беспроводной телефон Gigaset

.Радио телефон. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

"Panasonic" telefon.Origenal və işlək vəziyyətdə.Səliqəli qalıb. Marka: Stasionar telefonlar

35 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri plata 8lik armatur