Stasionar telefon Microtel MCT-1546CID

Elan kodu: 2987

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 26 Azn

Elanın sahibi
Bakı şəhəri
0552894XXXnömrəni göstər

Stasionar telefon Microtel MCT-1546CID
Brend:Microtel
LCD ekran
Spiker (Səs ucaldan)
Caller ID (Nömrənin görünməsi)
Yaddaça nömrə yazmaq
Əsas ölçüləri 15 x 20 x 6 mm
telefonun ölçüləri 4 × 5 × 4 mm-dir
Çəki 700 q
Divara qoşulma var
Zəmanət müddəti:12 ay
Stasionar telefon OHO 5011CID - 25 Azn
Radiotelefon Gigaset E290 - 100 Azn
Stasionar Radiotelefon Gigaset E170 - 70 Azn
Radiotelefon Gigaset C530 - 113 Azn
Stasionar radiotelefon Gigaset A415 - 90 Azn
Stasionar telefon Ninc KX-885CID - 25 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TG2512UA - 136 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TG1612UAH Dect - 115 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TSC7706CID - 35 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TSC531CID - 40 Azn
Radiotelefon Panasonic KX-TGB110 - 75 Azn
Radiotelefon Panasonic KX-TG3611BX - 82 Azn
Stasionar telefon Cask KX-T 0187 - 58 Azn
Sifariş Zəng və WhatsApp vasitəsilə mümkündür.
- Burada olmayan bütün məhsullarımızla tanış olmaq üçün WhatsApp-da yaza bilərsiniz.
Qiymətlər və modellər kataloq şəklində sizə göndəriləcək.
- Satdığımız bütün məhsullara Rəsmi Zəmanət talonu verilir (0-12 ay).
- Xahiş edirik başqa yerdən alınan məhsullara görə bizə müraciət etməyin.
Zəmanətdə mütləq VÖEN kodu,Möhür və ya Ştamp olmalıdır.)
Bakı, Sumqayıt, Xırdalana Şəhərdaxili çatdırılma-3 manat.Şəhərətrafı-5 manat.
Digər bölgələrimizə çatdırılma Poçt, Avtobus və ya Taksi ilə edilir
- Qapıda nəğd ödəmə, Posterminal, Onlayn ödəmə (Visa/Master Card/BirKart(Faizsiz)) və Köçürmə yolu ilə ödəniş edə bilərsiniz.
Həm fərdi həm də toptan satış edirik.Şirkət və müəssilər üçün müqavilə ilə əməkdaşlıq mümkündür.
Bank yolu ilə kredit (Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.)
Bakcelim,HesabAz,Birbank bonuslarından istifadə edərək endirimlər əldə edə bilərsiniz.
Diqqətiniz üçün minnətdarıq
Marka: Stasionar telefonlar
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli


Tarix: 21.08.2026

Stasionar telefon Microtel MCT-1546CID
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Stasionar telefonlar

Kom alan olsa razlaşma yolu olar Marka: Stasionar telefonlar

155 Azn
Rəqəmsal telefon

Salam Ev üçün rəqamsal telefon Siemens Ünvan Hövsan Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

160 Azn
Stasionar telefon

Evlere, ofislere, magaza ve sair kimi obyektlere cox əlverişlidir. Nomre qeydiyyati, mikrafon, zeng deyisme, tekrar yigma ve sair kimi ustun funksiyalari var. Problemsiz işləyir. Unvan Xirdalan dairesine yaxin erazi

25 Azn
Nokia 22 modulu

Nokia 22 mini ATS-ə qoşulma modulu olan bu terminal mobil telefon şəbəkəsi vasitəsilə daxil olan və gedən telefon zənglərini yönləndirməyə imkan verir. Müxtəlif proqramların asan və sürətli həyata keçirilməsinə imkan

170 Azn
Apple iPhone 16 Pro Black Titanium 256GB, 8GB

•IPhone 16 Pro / 256GB / Black Titanium •Ela veziyyetdedi. Seliqeli istifade edilib. •Temirde qetiyyen olmayib. Zavod telefondur. 93% baterry. •Her bir sheyi ishlekdi. Harda istesez yoxlatdira bilersiz. •Korobkasi ve

1549 Azn
Klassik telefon

SalamClassic-telephone Tezedi turkiye istehsali. Baki seheri catdirilma pulsuz. Saat 24:00 - qeder elaqe saxliya bilersiz. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli

99 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Стационарный телефон Panasonic, почти новый мало использовали Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Bəli

157 Azn
Stasionar telefon

Rl - 206 system Aydın səs üçün yüksək keyfiyyətli dövrə. ■ 2 otaqlı interkom qapı telefonu. ■ Danışan interkom məsafəsi 100 m-dən yuxarıdır (2X0.8mm2). ■ 2 xətt bağlıdır. ■ Asan DIY quraşdırma. ■ İşləmədən enerji qənaət

35 Azn
NFC Powerbank 10000 Mah Y1164 Fast Charge

10000 Mah Y1164 Fast Charge Magsafe NFC Power Bank Tip - Fast Şarj Magsafe NFC Power Bank Tutumu - 10 000 mAh Şarj Tipi - Fast Charge Portları - 1 əd Type-C PD Fast Charge NFC Charge - 15 watt Holder - Telefon

26 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Əla vəziyyɛtdə,ișləyir Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

35 Azn
Panasonic KX-TCD540RUM

Бренд :PANASONIC Модель KX-TCD540RUM Телефонный справочник, номеров 200 Память набранных номеров, кол-во 10 32 тональная Полифония Полифонические мелодии звонка 15 Спикерфон есть Часы с будильником Автоответчик

70 Azn
Stasionar telefon Tesla

Kolleksionerlər üçün əla vəziyyətdə retro telefon! 1991-ci il Çexoslovakiya istehsalı "Tesla" telefon aparatı satılır. Təzədir. 34 il qutuda qalıb heç vaxt istifadə olunmayıb. Qutusu, cığarası, pasportu,

250 Azn
Stasionar telefon

Yeni az işlenib Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

60 Azn
IP telefon Snom

İP telefonlar işlənmiş normal vəziyyətdə 1 əd 80 AZN cəmi 40 ədəd var. Marka: Stasionar telefonlar

80 Azn
Stasionar telefon Siemens optipoint

Əla işlək vəziyyətdədir. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

130 Azn
Panasonic KX T7665

İstifadə sahəsi: ATS/PBX sistemləri üçün operator və ya masaüstü genişlənmə aparatı - Displey: 1 sətirli LCD ekran – zəng, tarix/vaxt və menyu məlumatları - Klaviatura: tam rəqəmsal düymələr, proqramlaşdırıla bilən

75 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri keyboard insta360