Samsung Galaxy S24 FE Mint 256GB, 8GB

Elan kodu: 194815

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 999 Azn

Prestige Store
Bakı şəhəri
0992777XXXnömrəni göstər

Samsung Galaxy S24 FE 256Gb Mint
* Bakıda ən sərfəli qiymətlərlə
1 il Resmi Zəmanətlə
* Qeydiyyatli
* Birkart ilə taksit və ya nəğd alış
* Rəsmi satış şəbəkəmizdə
* Əldə edə biləcəyiniz Məhsullar
* Kredit yoxdur
* Catdırılma mövcuddur
* % Yalnız My Mobile
Ünvan: 28 Mall. Azadliq pr 41 A
Catdirilma Mümkündür
ADNSU Üzbəüz
Marka: Samsung
Model: Galaxy S24 FE
Rəng: Mint
Yaddaş: 256GB/8GB
Sim-kart: Dual SIM
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli


Tarix: 19.03.2026

Samsung Galaxy S24 FE Mint 256GB, 8GB
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Stasionar telefon Gigaset A116

Əla vəziyyətdədir hər bir şeyi var. Əlaqə whatsapp Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

20 Azn
Stasionar telefon

Təzə Nömrə yazan ev telefonu Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

55 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Təzə alınıb az istifade olunub. Zaryadka saxlamağı da yaxşıdı. Ev telefonu leğv olundu deye satıram. Heç bir problemi yoxdu Marka: Stasionar telefonlar

50 Azn
Stasionar telefon

İstenilen sayda mövcuddur problemsiz işleyir yoxlamag mümkündür Marka: Stasionar telefonlar Çatdırılma: Bəli

45 Azn
Стационарный телефоны

Стационарные телефоны, 25 аzn цена обоих в сумме. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

25 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TSC531CID

Stasionar telefon Panasonic KX-TSC531CID Brend:Panasonic Zəng edənin nömrəsinin görünməsi • 12 Rəqəmli Saxlama Ekranı • Quraşdırılmış Səssiz Dinamik • Yenidən yığım funksiyası • 5 Çıxış Qrupu • LCD Parlaqlığa Nəzarət •

37 Azn
Stasionar telefon

Ev telefonlari Simli Panasonic Marka: Stasionar telefonlar Çatdırılma: Bəli

30 Azn
Panasonic KX-TS500MX

Stasionar telefon Panasonic KX-TS500MX Brend:Panasonic Yaddaş kitabçası - Nömrə yığımının rejimi:Tonal, Birdüyməli Telefon xəttlərinin sayı:Bir Səs ucalığı:tənzimlənən Düymələr:Redial, Flash, Pause Rəng:Ağ,qara Əlavələr

27 Azn
Stasionar telefon

Ev telefonu Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Stasionar telefon

Sssr istehsalı antikvar telefonlar,cəmi iki ədəd qalıb, şəkillərdə nə varsa elə odur,elandakı qiymət birinə aiddir. Marka: Stasionar telefonlar

50 Azn
Gigaset ve Panasonic stasionar telefonlar

Siemens Gigaset C620A - 80 azn Panasonic Dect desti- 80 azn Gigaset C620A simsiz ev/ofis telefonu və baza stansiyası Xüsusiyyətlər: - Avtomatik sekretar (answering machine) – baza üzərində idarəetmə düymələri:

80 Azn
Stasionar telefon Oho 085CID

Stasionar telefon OHO 085CID Brend:Oho Zəng edənin nömrəsi görünür -DTMF/FSK ikili sistem -2 sətir 16 rəqəmli LCD displey -Ton və nəbz seçilə bilər -61 daxil olan zənglərin qeydi -16 gedən zənglərin qeydi - 24 zəng

22 Azn
Stasionar telefonu Panasonic KX-T7730

- Əla vəziyyətdə olan Panasonic KX-T7730 markalı Sistem telefonu-80 manat-(Yeni kimidir) Marka: Stasionar telefonlar

80 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Ev telefonu Panasonic isləyir qiymət sondu Marka: Stasionar telefonlar

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

işlenmemişdir tezedir Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Telefon Panasonic satılır. Продаётся телефон Панасоник. #telefon #телефон #panasonic Marka: Stasionar telefonlar

25 Azn

mebel metbex mebelleri kuxna mebeli playstation 4 xiaomi 17 pro max