Samsung Galaxy S20 Cosmic Gray 128GB, 8GB

Elan kodu: 205420

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 150 Azn

Əli
Bakı şəhəri
0557660XXXnömrəni göstər

Salam
Tam işlək vəziyyətdədir
Barter yoxdur
Qutusu var
Problemsiz açılmamış telefondur
Sadəcə Arxa krişkada çat olduğu üçün dəyişilib.
Boş İnsanlar narahat etməsin
Real alıcıya Cuzi endirim təqdim olunacağdır.
Marka: Samsung
Model: Galaxy S20
Rəng: Cosmic Gray
Yaddaş: 128GB/8GB
Sim-kart: Dual SIM


Tarix: 11.04.2026

Samsung Galaxy S20 Cosmic Gray 128GB, 8GB
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Stasionar telefon

Ev telefonu Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Apple iPhone 13 Midnight 256GB, 4GB

Bütün rəng seçimləri mövcuddur. Məhsullar topdan satış qiymətlərinə təklif olunur. İlk 14 gün ərzində istehsalçı qüsuru aşkarlanarsa: • Proqram təminatı ilə bağlı problem olarsa yenilənərək təhvil verilir. • ⁠Texniki

1049 Azn
Stasoinar telefonlar NİNC

MAĞAZA VAR Bütün məhsularımız Yenidir. Sifariş və məlumat üçün zəng edə yaxud whatsapp da yaza bilərsiniz. . Təsviri: Ekranı var, Son yığılmış nömrəni yenidən yığma funksiyası Səsi təmzimləmək olur, Zəng edənin nömrəsi

23 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TG3712BX

Yenidən seçilmir. Tam işləkdir Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

85 Azn
Stasionar telefon Panasonic

işlenmemişdir tezedir Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
İP Telefon Mini ATS

Ofislər və ya obyektlər üçün Rəqəmsal Mini ATS İP Telefon sistemi, Biznesinizə özəl yeni 012-ilə şəhər nömrəsi verilir, daşına biləndi internet olan istənilən yerdə istifadə etmək mümkündü, 8-16-32 və ya daha çox otaqa

689 Azn
Stasionar telefonlar

usta eli deymiyib. istifade etmediyimcun satilir Marka: Stasionar telefonlar Çatdırılma: Bəli

25 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Salam Aleykum ev telefonu satılır fikri ciddi alıcılar zəng etsin cuzi endirim de olar ünvan Sumqayıtda Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

90 Azn
ZTE Simsiz CDMA (Katel) telefonu

Yenidir! Real almaq fikri olan zəng etsin. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli Çatdırılma: Xeyr

89 Azn
Cisco 7942

ip teefon cisco yaxsi veziyetde sayı coxdu Marka: Stasionar telefonlar

60 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TSC7706CID

Stasionar telefon Panasonic KX-TSC7706CID Brend:Panasonic Zəng edənin nömrəsinin görünməsi 3 Rəqəmli Saxlama Ekranı Quraşdırılmış Səssiz Dinamik Yenidən yığım funksiyası 5 Çıxış Qrupu LCD Parlaqlığa Nəzarət Təqvim və

44 Azn
Stasionar telefonu Panasonic KX-T7730

- Əla vəziyyətdə olan Panasonic KX-T7730 markalı Sistem telefonu-80 manat-(Yeni kimidir) Marka: Stasionar telefonlar

80 Azn
Stasionar telefon

2 ədədi hər ikisi də işləyir. Adaptrlari və əlavə şunuru da var. Marka: Stasionar telefonlar

30 Azn
Siemens euroset 5015 stasionar telefonu

Siemens euroset 5015 Əla vəziyyətdədir. Yeni kimidir. Ofis və ev üçün şəhər telefonu. Marka: Stasionar telefonlar

35 Azn
Stasionar telefon Slava (SSSR)

Dekor üçün retro telefon. Qiymətdə cüzi endirim olunacaq. Marka: Stasionar telefonlar

177 Azn
Gigaset ve Panasonic stasionar telefonlar

Siemens Gigaset C620A - 80 azn Panasonic Dect desti- 80 azn Gigaset C620A simsiz ev/ofis telefonu və baza stansiyası Xüsusiyyətlər: - Avtomatik sekretar (answering machine) – baza üzərində idarəetmə düymələri:

80 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri habilead tekerleri continental tekerleri great wall ehtiyat hisseleri aston martin ehtiyat hisseleri niva ehtiyat hisseleri maqnitola alçipan