Qonaq otağı mebeli

Elan kodu: 242283

Kateqoriya Mebel
Ev Mebelləri

Qiymət 160 Azn

FƏRİD
Bakı şəhəri
0507276XXXnömrəni göstər

Yaxsi vüzyetdedir, burun qapilari rahat baglanlr açılır. Mebeli saz veziyətdidi.
Mebel növü: Qonaq otağı mebeli
Yeni: Xeyr
Çatdırılma: Xeyr


Tarix: 03.08.2026

Qonaq otağı mebeli
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Qonaq otağı mebeli

tecilii satilir! Komod satlir.hecbir peroblemi yoxdu.yeni yasamaldadi Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

200 Azn
Qonaq otağı mebeli

Tecili evden çıxmalıdır endirim olunacaq real alıcılara Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

250 Azn
Qonaq otağı mebeli

Evdə remont işləri getdiyi üçün satılır. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma olacaq. Ünvan : Əhmədli Klassik üslubda iri “stena” mebel dəsti - Material: ağac əsaslı (taxta fakturalı), klassik oyma dekorlu fasadlar - Rəng:

250 Azn
Qonaq otağı mebeli

Əla vəziyyətdədir. 6 il öncə 12 000 azn.ə alınıb. İşləmələri təmiz qoz ağacıdır. Türkiyə istehsalıdır. Hazır sökülüdür. Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

1500 Azn
Qonaq otağı mebeli

Salam əla vəziyyətdədir Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

900 Azn
Qonaq otağı mebeli

Qonaq dəsti mebeli satılır. Tep tezedir. Kocle bagli teecili satilir. Malazya mebelidir bahalidir. Masa desti, Tv stendi və diger qonaq mebelleri birlikde 950 Azn. Real aliciya endirim olacaq. Heyet evidir Mebel növü:

950 Azn
Masa desti

Masa dəsti Fabrik istehsalı Anbardan satış Rəng seçimi var Qiyməti 300azn Şəhərdaxili çatdırılma pulsuz

300 Azn
Kitab skafi

Kitab şkafı Sifarişlə hazırlanır Rəng seçimi var Ölçü 70/185/35sm Qiyməti 179azn Şəhərdaxili çatdırılma pulsuz

179 Azn
Qonaq otağı mebeli

Qiymətdə endirim olacaq. Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

300 Azn
Qonaq otağı mebeli

İki ədəd qorka və bir komod üçünü birlikdə satıram.Qorkalara və komoda çox şey yığmaq olur Tükiyənin İstiqbal firmasının malıdır .Çox işlənmiyib. Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

800 Azn
Qonaq otağı mebeli

Antikvar mebel satilir Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

5000 Azn
Qonaq otağı mebeli Embawood

Embawood Qonaq Dəsti Köçməklə əlaqədar təcili satılır (6 ay istifadə olunub) Bakı şəh Əla vəziyyətdə qonaq mebel dəsti satılır Qonaq otağı dəsti: • TV stend • Qonaq otağı üçün komod + güzgü Hər şey səliqəli istifadə

1000 Azn
Qonaq otağı mebeli

2 tumba, 1 tv altı, 1 kamod, 1 kamod güzgülü, 1 servant satılır. Ünvan: Bayıl Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

350 Azn
Uşaq kamodu

Uşaq kamodu Sifarişlə hazırlanır Rəmg seçimi var Qiymət 120azn Şəhərdaxili çatdırılma pulsuz

120 Azn
Qonaq otağı mebeli

Ev boşaldılır deyə satılır, münasib qiymətədi, yaxşı vəziyyətdədir Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

200 Azn
Qonaq otağı mebeli

Təzədən secilmir. Vatsapla əlaqə saxlayın zəhmət olmasa. Bahalı məbeldir sadəcə olaraq evi dəyişirik deyə satırıq.Qonaq otağı dəsti Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

2000 Azn

mebeli mebel metbex mebelleri kuxna mebeli philips qrevo