Qonaq otağı mebeli

Elan kodu: 240636

Kateqoriya Mebel
Ev Mebelləri

Qiymət 1 800 Azn

Elanın sahibi
Bakı şəhəri
0556484XXXnömrəni göstər

Qonaq dəsti 1800
Divan bazalıdı açılır yataq olur
Masa açılır 10 nəfərlik olur ideal veziyyetde ünvan qobu"Tehi
Mebel növü: Qonaq otağı mebeli
Yeni: Xeyr
Çatdırılma: Xeyr


Tarix: 29.07.2026

Qonaq otağı mebeli
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

4Qapili dolsb

4Qapili dolab Sifarişlə hazırlanır Rəng seçimi var Ölçü 160/200/47sm Qiyməti 340azn Şəhərdaxili çatdırılma pulsuz

340 Azn
Qonaq otağı mebeli

Salam. Mebellər tam istifadəyə hazır,defektsiz,qırıqsızdır. Müraciət edə bilərsiniz. Mebellər Biləcəridədir. 10 may küçəsi 22 ünvanında. Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

250 Azn
Qonaq otağı mebeli

Qonaq otagi desti Turkiye istehsali 2 divan, 2 kreslo, jurnalni, masa(açilan) ve 8 stul daxildir.Az işlenib çox seliqelidir baha alinib.Divan desti ve masa ayri ayriliqdada satışı mümkundur. Mebel növü: Qonaq otağı

4000 Azn
Servis arabası

Servis arabasi Modellər coxdur Her cür araba var bizde Yük arabasi daxil Malın tipi: Qonaq otağı mebeli Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli

460 Azn
Qonaq otağı mebeli

Servant 2 qapılı,tək servant,termo,tv altı Qırığı yoxdur.İkinci əl olsada yaxşı vəziyyətdədir.Qiymət sondur.Real alıcı zəng etsin. Ünvan-Yeni Yasamal Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

350 Azn
Qonaq otağı mebeli

Dəst.Əla vəziyət Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

350 Azn
Qonaq otağı mebeli

Ruminua mebeli Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

10500 Azn
Qonaq otağı mebeli

TV stend + 2 ədəd şüşəli servant Televizorun altlığı yüksək keyfiyyət mərmər, istehsalı Çin, az işlənmiş, əla vəziyyət. Belə fürsət bir də ələ düşməz Tv stendin altı çəkmə dolablar, yanlar şüşəli servant Tv stendin

700 Azn
Divan

Ofis, salon və s. Üçün divan modeli Üzlük-orijinal koja Süngər 25 sıxlıq Rusiya Qiymət 450 m Ölçü-2 metr Oturacağın dərinliyi 70 sm Ümumi en 85 sm Yastıqlar və ünvana göndərilmə qiymətə daxildir Sifarişlə 4-5 günə

450 Azn
Qonaq otağı mebeli

zehmet olmasa whatsappa yazın Öz evimdə istifadə olunmuş klassik italyan mebeli satılır. Təmiz və səliqəli saxlanılıb, keyfiyyətli materialdan hazırlanıb. Dəbdəbəli və zövqlü görünüşü ilə interyerə xüsusi abu-hava qatır

40000 Azn
Qonaq otağı mebeli

Kamotlar Yaxşı vezyetde Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

150 Azn
Divan dəsti

Divan desti METAL STORE MMC Çay evleri üçün yumuşaq divan dəstləri Uzunluğu 120_70 ə ve diger ölçulerde Hazırlana bilir Reng seçimi mumkundur Divanlar zövqe göre deyişe biler Coxsayda sifarişler mumkundur gelib yerde

270 Azn
Qonaq otağı mebeli

Çox keyfiyyətli mebel dəstidir.Az istifadə olunub.Münasib qiymətə satılır.Dəst də ala bilərsiz tək təkdə ala bilərsiz.1700azn stol stul dəsti Kamot jurnalnı bırde uçlu stol 1500azn.Divan kreslo 1700azn.Ümümi 4900 azn

4900 Azn
Qonaq otağı mebeli

Təcili satılır. Endirim olacaq Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

300 Azn
Qonaq otağı mebeli

Qonaq otağı üçün kamod,tv altı,bir qapılı, 2 qapılı vitrin Heç bir sınığı yoxdu. Mebel növü: Qonaq otağı mebeli Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

400 Azn
Kitab skafi

Kitab şkafı Sifarişlə hazırlanır Rəng seçimi var Ölçü 70/185/35sm Qiyməti 179azn Şəhərdaxili çatdırılma pulsuz

179 Azn

mebeli mebel kuxna mebeli metbex mebelleri playstation 3 qiymeti playstation 4 qiymeti playstation 5 qiymeti powerbank kia rio