Profnastil

Elan kodu: 212591

Kateqoriya İnşaat malları
Dam örtükləri

Qiymət 4.5 Azn

FinMetal Dam Örtükləri
Bakı şəhəri
0558546XXXnömrəni göstər

Profnastil kirəmit rəng
İstehsal: Rusiya, Çin, Türkiyə, Koreya
Rəng: Rall 8004 (kirəmit rəng)
Anbarımızda hər növdə və rəngdə modellər var
Şirkətimizin məqsədi evinizin yerləşdiyi yerə və iqliminə uyğun dam örtükləri seciminde size düzgün məsləhət verməkdir
Alınan mallara endirimli qiymətə QURAŞDIRMA xidməti və münasib qiymətə TAXDA təklif edirik
Qiymət 1 m² üçün nəzərdə tutulub
Qalınlıqlar
0,21 - 0,25 - 0,26 - 0,28 mm
0,30 - 0,33 - 0,35 - 0,38 mm
0,40 - 0,42 - 0,45 - 0,47 mm
Asinkovu - 0,50 - 0,60 - 100 mm
Tövsiyyə edilən qalınlıqlar: 0.38 mm - 0.42 mm - 0.45 mm
Modellər
Profnastil
Adamante
Monterrey
Runo
Viktoriya
Firmalar
Dongbu - Korea
Bilka - Ruminiya
Tatasteel - Türkiyə
Ruukki - Finlandiya
Module Ukrain - Ukayna
Euroruruk - Almaniya
damortuyu damortukleri damörtüyü krişa şifer şifir damustasi damustası rukki kenet prometal dam örtüyü ortuyu ortukleri örtükləri çerepitsa cerepitsa profnastil təmir tikinti kenet kiremit kirəmit unimetal
Malın növü: Tikinti materialları
Malın tipi: Dam örtükləri
Çatdırılma: Bəli


Tarix: 26.08.2026

Profnastil
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Dam ortuklerinin satışıŞirkət

Her nov dam ortuklerinin Topdan ve perakende #trend #tiktokaz #tiktokazerbaycan Dam Örtükləri: Profnastil və Çerepiça - Dayanıqlı və estetik seçimlər! Evinizin və obyektinizin qorunması və görünüşü üçün keyfiyyətli dam

2.5 Azn
Profnastil, Çerepitsa, Metal dam örtükləriŞirkət

Metal Dam ortuklerin topdan ve perakende satiw merkezi.ve pewakar ustalarmiz terefinden ucuz qiymetlerle qurawdirilmasi.evlerinizi bize ehtibar edin ve esil keyfiyyetden yararlanin. ve istenilen olcude sifariw vermek

3.5 Azn
Dam örtüklərinin sifarisiŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Dam örtûklerinin satışı zavodŞirkət

Dam örtüklərin hazırlanması və qurlaşdırılması. Sizin ucun en munasib ve keyfiyyetli.İsdənilən qalınlıqda uzunluqda modeldə var.isdenilən ölcüyə kəsirik.hər rənk var aksusarlarin düzəlməsi zavoda hazirlanir.Sizin ucun

3 Azn
Dam ortuklerinin satışıŞirkət

Metal dam örtükləri üzrə zavod istehsalı! Topdan və pərakəndə satış! Zavodumuzda yüksək keyfiyyətli, müxtəlif model və rəng seçimi ilə metal dam örtüklərinin istehsalı həyata keçirilir. İstədiyiniz ölçüdə və formada

3 Azn
Profnastil dam örtükləri

Fərqli qiymət seqmentlərində profnastil məhsulları təqdim olunur. Məhsulların hər biri texniki göstəricilərinə uyğun olaraq çeşidlənir və müştərinin tələbinə uyğun təklif edilir. Qalınlıq Seçimi - Müxtəlif qalınlıqlarda

KNAUF Rotband Pasta

İstifadəyə hazır, yüksək keyfiyyətli finiş şpaklyovkadır. Divar və tavan səthlərinin son qat hamarlanması üçün nəzərdə tutulub. 5kq-12azn 18kq-33azn Təyinatı Boya öncəsi son qat hamarlama Alçıpan səthlərin tam

12 Azn
Profnastil dam örtüyü

Provnastil (Viktoriya) dam örtüyü, 180 kv.m. Uzor uyğun olmadığı üçün sökülmüşdür, antrasit rəngdədir, 1 ay müddəti ərzində quraşdırılmış vəziyyətdə qalmış sonra sökülmüşdür. 4.7 mm qalınlığı. 1600 azn zavoddan

750 Azn
Dam örtükləri

Cerepitsa sifer 60 eded standart hamisi biryerde satilir tek tek satilmir qiy 8 man unv mehemmedi raya9 Məhsul kateqoriyası : Tikinti materialları Məhsul növü : Dam örtükləri Çatdırılma: Xeyr

8 Azn
Dam örtüklərinin satisi endirimliŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Dam örtükləriŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Tegola dam örtükləri

Elastik dam örtükləri . Zavodlar - Tegola / Texnonikol / İcopal Rusiya istehsalı . Rənglər və fərqli qalınlıqlar mövcuddur . Мягкая кровля гибкая черепица , Заводы Тегола / Икопал / Технониколь Производство Россия

12 Azn
Uşaq kovrolini

Uşaq kavroliti ( Detski kovrolin ) Uşaqlarınızın sağlamlığı, səs izolyasıyası və istilik təminatı üçün antibakterial və antiallergik kovrolit məhsullarımızı təqdim edirik … Onların otaqlarını bizim kovrolitlərlə daha da

20 Azn
Ucuz Dam örtüklərinin satisiŞirkət

Salam Hörmətli Müştərilər Hər növ və rəng uyğun ÇEREPİSTA və PROFNASTİL SATIŞI - MODELLƏRİ Profnastil MONTERREY ADAMANTE RUNO VİKTORİYA Almaniya -Euroruruk Türkiyə -Tatasteel Finlandiya -Ruukki Ruminiya -Bilka Ukraniya.

2.4 Azn
Dam ortuklerinin satışıŞirkət

Metal dam örtükləri üzrə zavod istehsalı! Topdan və pərakəndə satış! Zavodumuzda yüksək keyfiyyətli, müxtəlif model və rəng seçimi ilə metal dam örtüklərinin istehsalı həyata keçirilir. İstədiyiniz ölçüdə və formada

3 Azn
Dam örtükləri ucuz qiymətəŞirkət

ZAVOD .Dam örtuklerinin topdan və pərakəndən satşi.Bütün dam örtüklərimiz rəngdə, dizayn və ölçülərinə görə sizin istəyinizlə ən keyfiyyətli materiallarla hazırlanır və sizə təhvil verilir.Dam örtüklərin hazırlanması və

3 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri peredok maserati ehtiyat hisseleri chery ehtiyat hisseleri akumlyator honda ehtiyat hisseleri samsung a56 playstation 4