Mikrodalğalı soba Samsung
Elan kodu: 248680
Kateqoriya Elektronika
Mikrodalğalı soba
Qiymət 60 Azn
Samsung Super Grille (PG832R) – Həm Mikrodalğalı Soba, Həm Qril!
Məhsul haqqında qısa məlumat: Samsung-un ən dözümlü və funksional modellərindən biridir. Standart mikrodalğalı sobalardan fərqli olaraq, bu modeldə "Super Grille" (Qril) funksiyası var. Bu isə o deməkdir ki, siz burada yeməkləri sadəcə isitmir, həm də toyuq, balıq və ya ət məhsullarını qızarda bilərsiniz.
Əsas Üstünlükləri:
T.D.S. Texnologiyası: Dalğaların üçölçülü paylanması sistemi sayəsində yeməyin hər tərəfi eyni bərabərlikdə isinir (kənarı isti, ortası soyuq qalmır).
Qril Funksiyası: Üst hissədəki qızdırıcı sayəsində yeməklərin üzərini xırçıldayan qabıqla qızartmaq mümkündür.
Geniş Menu: Ət, toyuq, balıq və donmuş məhsulların sürətli hazırlanması üçün xüsusi proqramları var.
Buz Açma (Defrost): Donmuş məhsulları saniyələr içində təravətini pozmadan açır.
Davamlı Korpus: Samsung-un bu seriyası keyfiyyətli daxili örtüyü ilə tanınır, asan təmizlənir və qoxu saxlamır.
Texniki Vəziyyəti:
Yaxşı vəziyyətdədir, bütün funksiyaları (isitmə, qril, taymer) tam işləkdir.
Daxili təmizdir, qapaq və düymə mexanizmində heç bir problem yoxdur.
Bişirmə qabı var.
Whatsapp aktivdir.
Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar
Yeni: Xeyr
Çatdırılma: Bəli
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
60saniye suyu qaynar edir Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
85 Azn Mikrodalğalı soba Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
70 Azn Mikrodalğalı Soba Rokos Türk markasi Mebelə quraşdırılan model Yan kantlari lazim olarsa çıxarıb adi stol üstü kimi işlədə bilərsiniz Qara və gümüş rəngli Mikrodalğalı sobanın giriş gücü: 1200W Mikrodalğalı sobanın
300 Azn Yaxşı vəziyyətdədir.İşləkdir.Bahalı maldlr Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
80 Azn Ünvan yeni Günəşlidedi Kravat 50 AZN Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr
50 Azn Soba Mikrodalgali soba mikrovalnovka Lanova Mebel içinə yığılan model Her kesin tanidigi turk markasi Qril bişirenli 10 proqramli model Iki rengi var qara ve metal Tezedirler say coxdur Çatdırılmasi var yoxlayib ala
300 Azn GEEPAS mikrodalğalı soba - Rəqəmsal idarəetmə paneli: 0–9 düyməli klaviatura, Start/Cancel, Saat quraşdırması - Funksiyalar: Power Level (güc səviyyələri), Time (vaxtayarlı bişirmə), Express (sürətli işə salma), Jet
70 Azn Samsung MS23K3513AK/BW Mikrodalğalı soba Brend: Samsung İdarəetmə: elektron Daxili işıqlanma: var Gücü (Vt): 1150 Toplam həcmi (l): 23 Taymer: var Zəmanət müddəti: 1 il _ Magaza yoxdur Nağd Satış Məhsullar anbardan
229 Azn Mikrodalğalı soba Sonifer 20 litr Resmi zəmanət Basqa modeller var Mehsulu bir başa anbardan alin Soba Duxovka Elektrik soba Pec Peç Qızdırıcı Pletka Malın növü: Mikrodalğalı sobalar Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli
118 Azn Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Bəli
120 Azn Mikrodalğalı soba Clatronic Model: MWG 792 Alman markası Yeni model! Əlavə olaraq Qril bişirmə özəlliyi var Quraşdırma: Aralıq xaricində - Məhsul növü: Qrilli mikrodalğalı -Daxili tutum: 20 L -Mikrodalğalı sobanın gücü:
140 Azn Mikrodalğalı soba Silver Türk markasi Güc 1200w -700 w Hecm 20 litr Ölçüsü 262mm×452mm×347mm qabin olcusu 24.5 sm 6 ferqli isitme novu ve defrost buz acma özəlliyi işlədilməsi cox asan ve sadedi iki rengdedi qara ve
140 Azn Mikrodalgali soba Willz Model: WV5S20 20 litrelik hecm 1100 watt guc Rengi Ağ Tezedirler say çoxdur Çatdırılması var Zəmanət verilir Mikrodalğalı soba Mikrodalğali
130 Azn YENİ VƏ SƏRFƏLİ! AĞ GORENJE MİKRODALĞALI SOBA! Mətbəxinə işıqlıq və eleqantlıq qatmaq, eyni zamanda yeməklərini saniyələr içində isitmək istəyənlər üçün əla fürsət! Avropanın məşhur və etibarlı Gorenje brendindən
110 Azn Tip: Qril funksiyalı mikrodalğalı soba Həcm: 23 L Mikrodalğa gücü: 1400 W Qril gücü: 1000 W Güc səviyyələri: 6 rejim İdarəetmə: mexaniki / elektron Displey: var Taymer: var Avtomatik defrost (ərişmə): var Daxili işıq:
159.99 Azn Şəkildə qara rəngli, 20 litr həcmli və 700 Vt gücündə Zilan ZLN1961 mikrodalğalı sobası əks olunub. Cihaz sadə mexaniki idarəetmə sisteminə malikdir və üzərində güc səviyyəsini tənzimləyən və vaxtı quran iki fırlanan
110 Azn