Mikrodalğalı soba Samsung

Elan kodu: 218744

Kateqoriya Elektronika
Mikrodalğalı soba

Qiymət 100 Azn

Satıcı
Bakı şəhəri
0557929XXXnömrəni göstər

Mikrodalğalı soba Samsung, əla vəziyyətdədir. Микроволновая печь Samsung. В отличном состоянии
Texnika növü: Mikrodalğalı sobalar


Tarix: 28.07.2026

Mikrodalğalı soba Samsung
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Samsung mikrodalğalı soba

1 ildir alınıb. Az istifadə olunub. Mebeliçi aldığım üçün satıram. Ölkədaxili çatdıra bilərəm. Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Bəli

190 Azn
Mikrodalğalı soba Samsung

Çox az işlənib yeni sayılır Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

170 Azn
Quraşdırılan mikrodalğalı soba Samsung MS23A7013AB

Brend Samsung Model MS23A7013AB/BW Daxili örtük Biokeramika Həcmi (lt) 22 lt İdarəetmə növü Elektron Mikrodalğa gücü (Vt) 850 Vt Ölçülər (HxExD) 27,5 × 48,9 × 34,6 sm Proqram sayı 7 ədəd Taymer Var Rəngi Qara Zəmanət 1

435 Azn
Mikrodalğalı soba BERGAMO -BG-MW028-91WSB*BUILT-IN

Bergamo BG-MW028-91WSB quraşdırılan mikrodalğalı soba, müasir mətbəxlər üçün ideal seçimdir.​ Əsas Xüsusiyyətlər: Daxili Həcmi: 28 litr Mikrodalğa Gücü: 900 Vt Qril Funksiyası: Var İdarəetmə: Elektron Displey və Taymer:

305 Azn
Mikrodalğalı soba LG

Mıkrodalgalı soba LG Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

100 Azn
Mikrodalğalı soba Samsung MG23T5018AC

Samsung MG23T5018AC Mikrodalğalı Soba Tutum: 23 lt Mikrodalğa gücü: 800 W Qril gücü: 1100 W 6 güc səviyyəsi Grill Fry (Eco Fry) funksiyası Sürətli don açma (Quick Defrost) BIO Ceramic daxili örtük Auto Cook avtomatik

300 Azn
Simfer mikrodalğalı soba

Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

80 Azn
Mikrodalğalı soba Toshiba MW-MM20P(BK)

Mikrodalğalı soba Toshiba MW-MM20P(BK) xüsusiyyətləri Brend: Toshiba Zəmanət müddəti: 12 ay Brendin ölkəsi: Yaponiya İstehsalçı ölkə: Çin Çəki, kq: 10.3 Dərinliyi, sm: 35.7 Eni, sm: 44 Hündürlüyü, sm: 25.9 Antibakterial

139 Azn
Mikrodalğalı soba Samsung MS23F302TQSBW

Mikrodalğalı soba SAMSUNG MS23F302TQS/BW Brend: Samsung İdarəetmə növü: Elektron Qapının açılması: Tutacaq Taymer: Var Daxili həcm: 23 L Kameranın daxili örtüyü: Biokeramika İşıqlandırma: Var Proqramların sayı:

245 Azn
Mikrodalğalı soba Toshiba 20L

Kredit şərtləri mövcudur Sürətli və etibarlı çatdırılma! Hissə-Hissə Ödəniş İmkanı! BirKart ilə asan taksit imkanı. Zəmanət! Brend:Toshiba Növü:Normal Mikrodalğalı soba gücü:700 Vt Daxili örtük:Emaye Nəzarət

129 Azn
Mikrodalğalı soba Samsung

Mikrovolnovka Samsung 80 AZN satılır.hec bir problemi yoxdu Nesimi*AFA 0073 Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

80 Azn
Mikrodalğalı soba

Az islenib Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

200 Azn
Mikrodalğalı soba

TOPDAN QİYMƏTİNƏ PƏRAKƏNDƏ SATIŞ-145AZN ( Tələsin! ENDİRİM SON 3GÜN) Beko mikrodalğalı soba - Mekanik idarəetmə: İki fırlanan düymə ilə güc proqramı və vaxtın seçimi - Güc proqramları: Bir neçə səviyyə

125 Azn
Mikrodalğalı soba Toshiba

bütün növ qidalar üçün Isitmə Buz əritmə Bir sözlə FULL SOBA 20 yanvar metrosuna çatdırılma pulsuzdur Whatsapp alqı-satqı qrupu mövcuddur Malın növü: Mikrodalğalı sobalar Yeni: Bəli

159 Azn
Mikrodalğalı soba Samsung (MC28H5013AK BW)

Yenidir. Mətbəx mebelində yeri nəzərə alınmadığına görə satıram. Qutu bağlı olduğuna görə şəkil yoxdur. Marka modeli internete yazıb baxa bilərsiz. (500 azne alınıb) Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni:

300 Azn
Mikrodalğalı soba Hoffmann

Az işlənib Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

100 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri metal profil redmagic