Mikrodalğalı soba Bosch BFL524MB2

Elan kodu: 128676

Kateqoriya Elektronika
Mikrodalğalı soba

Qiymət 585 Azn

Səid Electronics
Bakı şəhəri
0505363XXXnömrəni göstər

İdarəetmə növü
Elektromexaniki
Quraşdırma ölçüləri (H × E × D)
36.5 × 56.8 × 30 sm
Zəmanət
24 ay
__________________________
Magaza yoxdur
Nağd Satış
Məhsullar anbardan çatdırılır
Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur
Hər bir məhsula rəsmi servis zəmanəti verilir
Elanda ilk hər iki Nömrədə Whatsapp var
Malın növü: Mikrodalğalı sobalar
Yeni: Bəli
Çatdırılma: Bəli


Tarix: 23.08.2026

Mikrodalğalı soba Bosch BFL524MB2
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Mikrodalğalı soba Korkmaz

Metbex mebelinin razmerine uyqun olmadiqina gore satilir Texnika növü: Mikrodalğalı sobalar

100 Azn
Mikrodalğalı soba

Mikrodalgali soba Super veziyyetdedir elada isleyir hec bir problemi yoxdur Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

40 Azn
Quraşdırılan mikrodalğalı soba Beko BMGB25333BG

Həcm 25 lt Quraşdırma ölçüləri (H × E × D) 36.5 × 56.8 × 45 sm Zəmanət 24 ay _ Məhsullar anbardan çatdırılır Bütün məhsullar tam baglı upakofkada olur Hər bir məhsula rəsmi servis zəmanəti verilir KREDIT yoxdur Malın

425 Azn
Su filteri Osmos

Sistem filteri bir günə 5 ton 7ton su təmizləyir Obşi sistemə qoşulur Malın növü: Su filtrləri və pompaları

5500 Azn
Mikrodalğalı soba Multistar

Ideal veziyetdedir . Əsas funksiyalar: •POWER – Mikrodalğa gücünü seçmək (P100, P80, P60 və s.) •GRILL / COMBI – Qril və ya kombinasiya rejimi: •Grill – yalnız isitmə elementi işləyir, yeməyi qızardır •Combi 1 – 30%

150 Azn
Mikrodalğalı soba

Samsung Ideal veziyyetde. Baku Elektroniksdan alinib Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

200 Azn
Eurostar mikrodalğalı sobası

Eurostar mikrodalğalı soba. Həcmi: 28 litr, Gücü: 1100W Təzə kimidir, bir-iki dəfə test ücün istifadə edilib. Ünvan: Yeni Günəşli, D massivi. Malın növü: Mikrodalğalı sobalar

95 Azn
Mikrodalğalı soba Eurolux EU-MW023-01GSD

Mikrodalğalı Eurolux EU-MW023-01GSD Rəsmi iş yeri olan və olmayanlara,tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə KREDİT verilir Həcmi 23 lt, 1200 vt, defrost, idarəetmə sensor, defrost mikrodalğalı soba Eurolux EU-MW023-01GSD Eurolux

174.99 Azn
Mikrodalğalı soba LG

Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

80 Azn
Mikrodalğalı soba

GEEPAS mikrodalğalı soba - Rəqəmsal idarəetmə paneli: 0–9 düyməli klaviatura, Start/Cancel, Saat quraşdırması - Funksiyalar: Power Level (güc səviyyələri), Time (vaxtayarlı bişirmə), Express (sürətli işə salma), Jet

70 Azn
Mikrodalğalı soba Silver

Mikrodalğalı soba Silver Türk markasi Güc 1200w -700 w Hecm 20 litr Ölçüsü 262mm×452mm×347mm qabin olcusu 24.5 sm 6 ferqli isitme novu ve defrost buz acma özəlliyi işlədilməsi cox asan ve sadedi iki rengdedi qara ve

140 Azn
Mikrodağali soba MG23K3515ASBW

Kreditlə ayda sadəcə 14.57AZN ödəməklə bu məhsulu əldə edə bilərsiz Quraşdırma növü: qril ilə müstəqil mikrodalğalı soba Həcmi: 23 litr — ailə istifadəsi üçün optimaldır Mikrodalğalı güc: 800 vat Qril gücü: 1100

267 Azn
Mikrodalğalı soba

Isleyir 40 azn Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

40 Azn
Roborock Saros Z70

Roborock Saros Z70 müasir texnologiya ilə təchiz edilmiş ağıllı robot tozsorandır. Bu cihaz ev təmizliyini avtomatlaşdırmaq və istifadəçilərə rahatlıq təmin etmək üçün hazırlanmışdır. Saros Z70 güclü soruş gücü, süni

2749 Azn
Mikrodalğalı soba

Mikro dalğali soba SONIFER Model: SF-4023 Güc: 800W Enerji təchizatı: 220V Mikrodalğalı sobanın tutumu: 23 L Çatirlma Şəhər daxili merkezlere pulsuzdur Evlərə,iş yerlərinə çatırılma var Rayonlara poctla və rayon

150 Azn
Mikrodağalı sobalar LG və Franke

LG 100 azn . Franke Alman brendi premium seria 200 azn. İşlək vəziyyətdədirlər heçbir problemi yoxdur . Texnika növü : Mikrodalğalı sobalar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Bəli

100 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri mercury ehtiyat hisseleri audi a6