Dam örtükləri

Elan kodu: 263342

Kateqoriya İnşaat malları
Dam örtükləri

Qiymət 3 800 Azn

Yaqub
Bakı şəhəri
0514329XXXnömrəni göstər

11 metrən 8.70 ə,ara məsafəsi 120 sən arka Naves hər bir aksesuarı var sadəcə al ustanovka elə gedsin ətraflı məlumat üçün zəng vur satmaq səbəbi razmeri duz gəlmir qiymətdə razılaşmaq olar Arka Naves
Məhsul kateqoriyası : Tikinti materialları
Məhsul növü : Dam örtükləri
Çatdırılma: Xeyr


Tarix: 15.10.2026

Dam örtükləri
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Dam örtükləri

20 Məhsul kateqoriyası : Tikinti materialları Məhsul növü : Dam örtükləri Çatdırılma: Xeyr

4 Azn
Dam ortuklerinin satışıŞirkət

DAM ÖRTÜKLƏRİ - TOPDAN VƏ PƏRAKƏNDƏ SATIŞ Profnastil Çerepiça / Metal kirəmit Müxtəlif ölçü, qalınlıq, rəng və modellər Sifarişə uyğun ölçüdə hazırlanma Köçürmə ilə ödəniş mümkündür Topdan və pərakəndə satış Türkiyə

Metal dam örtükləri KREDITLEŞirkət

REDİT-lə, nağd həmçinin taksit kartları ( BİRKART, TAMKART, BOLKART) ilə İstənilən təmir-tikinti materiallarını əldə edə bilərsiniz. Kredit şərtləri və qiymətlər haqqında əlavə məlumat üçün aşağıdakı nömrələrə zəng edə

Dam örtükləri

Zavoddan topdan qiymətə satış.İstənilən ölçüdə dam örtükləri hazırlanır.Hər rəng mövcuddur.Çatdırılma qiymətə daxildir. -(032mm—050mm) İstənilən qalınlıq -Aksessuarların istənilən ölçüdə hazırlanması -Azərbaycanın

5 Azn
Rezin paspas ( Qıvırcıq )

Çöl şəraiti, girişlər və pilləkən üçün nəzərdə tutulmuş, su keçirici paspas məhsulumuz … Eni : 1 m və 1.20 m Sədərək TM,xalça bazarı,sıra 3,mağaza 21/23 Çatdırılma mövcuddur 8:00- 18:00 _ #azerbaycan #kovrolit #baku

25 Azn
Dəmir dam örtüyü

3 ədəd yaxşı vəziyyətdə Məhsul kateqoriyası : Tikinti materialları Məhsul növü : Dam örtükləri Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Tol, bitum, mastika

7 metr istenilen sayda. Qir yaxsi qaynayib ve torpaqsizdir.oz istehsalimdir. Topdan alana endirimde var. Real alicilar narahat etsin Məhsul kateqoriyası : Tikinti materialları Məhsul növü : Dam örtükləri Çatdırılma:

5.5 Azn
Kreditlə Dam örtükləriŞirkət

Kreditlə, tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə dam örtükləri! Dam örtüklərinin hazırlanması və quraşdırılması Hər növ dam örtükləri Keyfiyyətli material və peşəkar işçilik Kreditlə ödəniş imkanı Yalnız şəxsiyyət vəsiqəsi ilə

Metal dam örtükləriŞirkət

Dam örtükləri topdansatış istədiniz zövqə uyğun şok endirim istədiniz qalınlığı isdədiyniz rəg Adamat Profnastil Çelipisa Tiqola Geramit Porkarbinat Qalınlığlar <>0.35mm <>0.38mm<> 0.40mm<> 0

Şok endirimli Dam ortuklerinin satisiŞirkət

Dam örtüklərin hazırlanması və qurlaşdırılması. Sizin ucun en munasib ve keyfiyyetli.İsdənilən qalınlıqda uzunluqda modeldə var.isdenilən ölcüyə kəsirik.hər rənk var aksusarlarin düzəlməsi zavoda hazirlanir.Sizin ucun

Dam örtükləri

Zavod dam örtüklərində istənilən növ metal dam örtükləri və aksesuarları mövcuddur. 1) Adamante 2) Monterey 3)Runo 4)Victory 5)Profnastil 6)Tegola İstehsalçı ölkədən asılı olaraq qiymətlər dəyişir. Ətraflı məlumat üçün

4.5 Azn
Dam örtükləri

Profnastil Qalınlıqları və qiymətləri 0.32mm=1kv*4.90₼ 0.35mm=1kv*5.30₼ 0.38mm=1kv*5.60₼ 0.40mm=1kv*6.30₼ 0.42mm=1kv*6.70₼ 0.45mm=1kv*7.10₼ 0.47mm=1kv*7.70₼ 0.50mm=1kv* 8.30 Aksesuarlar və qiymətləri Nov kvadrat=1

5.1 Azn
Dam örtükləri, profnastillər

İstənilən rəngdə istənilən qalınlıqda dam örtüklərinin satışı.Sizin rahat hesabınız üçün bütün qiymətlər qeydə alınıb.İstənilən yerə çatdırılma var. PROFNASTİL 032mm —5,2 azn (1kv) 035mm —5,6 azn (1kv) 038mm —5,9 azn

5 Azn
Dam örtükləriŞirkət

Dam örtüklərində xüsusi endirimlər başladı! Keyfiyyətli material Uzunmüddətli istifadə Geniş seçim Münasib qiymət Endirimli qiymətlərdən yararlanmaq üçün indi sifariş verin! Ətraflı məlumat üçün bizə yazın

Metal dam örtükləriŞirkət

Dam örtükləri topdansatış istədiniz zövqə uyğun şok endirim istədiniz qalınlığı isdədiyniz rəg Adamat Profnastil Çelipisa Tiqola Geramit Porkarbinat Qalınlığlar <>0.35mm <>0.38mm<> 0.40mm<> 0

2.5 Azn
Dam ortuklerinin satisiŞirkət

Deyerli musteriler Dam örtuklerinin topdan və pərakəndən satşi.Sizin ucun en munasib ve keyfiyyetli Dam örtüklərin hazırlanması və qurlaşdırılması


mebel kuxna mebeli metbex mebelleri samsung a35 qiymeti samsung s26 ultra qiymeti samsung s24 plus qiymeti iphone x qiymeti samsung a11 qiymeti defender karcher