Apple iPhone 16 Pro Max Black 256GB, 8GB

Elan kodu: 204428

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 1 800 Azn

Asiman
Bakı şəhəri
0516060XXXnömrəni göstər

Salam,16 pro max 256 gb black Satılır
Heç bir problemi yoxdur,səliqəli istifadə olunub..
Pil 93% - 419 devir
Kredit deyil!
Qiymət 1850 azn
Marka: Apple iPhone
Model: 16 Pro Max
Rəng: Black Titanium
Yaddaş: 256GB/8GB
Sim-kart: Nano/eSIM


Tarix: 09.04.2026

Apple iPhone 16 Pro Max Black 256GB, 8GB
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Stasionar telefon Pashaphone KX-T2025CID

Stasionar telefon Pashaphone KX-T2025CID Brend:Pashaphone LCD ekran Zəngli saat Zəng nömrəsini göstərin Yaddaşdakı zəng nömrələri Vaxtın gözləmə vəziyyətində göstərilməsi Əllər Pulsuz - Əllər Pulsuz Zəng Tənzimlənən

26 Azn
Stasionar telefon

Stasionar ofis və ya ev telefonları, yeni 012-ilə şəhər nömrəsi verilir daşına biləndi internet olan istənilən yerdə istifadəsi mümkündü, əhatə dairəsi Bakı Apşeron yarmadası. Aylıq abunə haqqı Limitsiz 3.50azn, rəsmi

229 Azn
Stasionar telefonu Panasonic KX-T7730

- Əla vəziyyətdə olan Panasonic KX-T7730 markalı Sistem telefonu-80 manat-(Yeni kimidir) Marka: Stasionar telefonlar

80 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Panasonic telefon , tezedi qowulub ancaq islenmeyib! 2 ededir , nomre yazandir Yeni bir bazasi var, iki turubka Alt hisseleri ile birlikde ! Rossiyadan alinib getirilib! Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

40 Azn
Stasioner telefon

Yeni ve keyfiyyetli telefonlar. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli

23 Azn
Gigaset A270 simsiz ev telefonu

Teze Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli Çatdırılma: Bəli

50 Azn
Stasionar telefon

2 ədədi hər ikisi də işləyir. Adaptrlari və əlavə şunuru da var. Marka: Stasionar telefonlar

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic 8209

Stasionar telefon Panasonic 8209 Brend:Panasonic Sabit simli telefon; - Zəng edən şəxsiyyət şəxsiyyətlərini göstərmək üçün LCD ekranla təchiz olunmuşdur;50 nömrəyə qədər telefon nömrələrinin saxlanması funksiyası; -

34 Azn
Stasionar telefon Gigatech A415

Yenidir heç bir problemi yoxdur başga dövlətə köçürük deyə evdəki bəzi əşyaları satıram Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Bəli

80 Azn
NFC Powerbank 10000 Mah JK103 Fast Charge

10000 Mah JK103 Fast Charge Magsafe NFC Power Bank Tip - Fast Şarj Magsafe NFC Power Bank Tutumu - 10 000 mAh Şarj Tipi - Fast Charge Çıxış Portları - 1 əd Usb A , 1 əd Type-C PD Fast Charge NFC Charge - 15 watt Holder

25 Azn
Stasionar telefon Slava (SSSR)

Dekor üçün retro telefon. Qiymətdə cüzi endirim olunacaq. Marka: Stasionar telefonlar

177 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TG1107UA S

Tam işlək vəziyyətdədir. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Panasonic firmasıdır az işlenib yaxşı vəziyyətdədi. Hara desez gətirərəm orijinal maldi Marka: Stasionar telefonlar

50 Azn
Stasoinar telefonlar NİNC

MAĞAZA VAR Bütün məhsularımız Yenidir. Sifariş və məlumat üçün zəng edə yaxud whatsapp da yaza bilərsiniz. . Təsviri: Ekranı var, Son yığılmış nömrəni yenidən yığma funksiyası Səsi təmzimləmək olur, Zəng edənin nömrəsi

23 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Panasonic ev telfonu işlək vəziyyətdədi heç bir problemi yoxdur. Təzədən seçilmir. İstifadə olunmadığı üçün satılır Marka: Stasionar telefonlar

60 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Təzə heç işlənməyim ideal vəziyyətdədi Marka: Stasionar telefonlar

70 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri habilead tekerleri continental tekerleri great wall ehtiyat hisseleri aston martin ehtiyat hisseleri niva ehtiyat hisseleri maqnitola alçipan