Apple iPhone 14 Pro Max Deep Purple 512GB, 6GB

Elan kodu: 204176

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 770 Azn

Şərif
Bakı şəhəri
0506217XXXnömrəni göstər

Telefon yaxsi veziyetdedir.Seliqeli işlənib.
Ekran yenisi ile deyisdirilib.Face İD True tone aktivdir.512 GB yaddaw
Uzb +qutu+ kaburalar-uzerinde verilir.
Yeni telefon alınıb deye ucuz satılır.
Ozune ideal telefon axtaran buyursun.
Real alıcıya endirim edərəm.
Marka: Apple iPhone
Model: 14 Pro Max
Rəng: Deep Purple
Yaddaş: 512GB/6GB
Sim-kart: Dual SIM
Çatdırılma: Bəli


Tarix: 08.04.2026

Apple iPhone 14 Pro Max Deep Purple 512GB, 6GB
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Panasonic KX-TCD540RUM

Бренд :PANASONIC Модель KX-TCD540RUM Телефонный справочник, номеров 200 Память набранных номеров, кол-во 10 32 тональная Полифония Полифонические мелодии звонка 15 Спикерфон есть Часы с будильником Автоответчик

70 Azn
Stasionar telefon

Tam işləkdir.heç bir prablemi yoxdur Marka: Stasionar telefonlar

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Təzə alınıb az istifade olunub. Zaryadka saxlamağı da yaxşıdı. Ev telefonu leğv olundu deye satıram. Heç bir problemi yoxdu Marka: Stasionar telefonlar

50 Azn
Telefon

Stasionar telefon OHO 5011CID Brend:Oho Zəng edənin nömrəsi görünür -DTMF/FSK ikili sistem -2 sətir 16 rəqəmli LCD displey -Ton və nəbz seçilə bilər -61 daxil olan zənglərin qeydi -16 gedən zənglərin qeydi - 24 zəng

22 Azn
Stasionar telefon

Sssr istehsalı antikvar telefonlar,cəmi iki ədəd qalıb, şəkillərdə nə varsa elə odur,elandakı qiymət birinə aiddir. Marka: Stasionar telefonlar

50 Azn
Stasionar telefonlar

Stasionar telefonlar SSSR. İşlək vəziyyətdədirlər. Dekor əşyası kimidə istifadə oluna bilər. 1) Ağ diskli. Qiyməti 100 manat. 2) Bej rəngli. Diskli. Qiyməti 50 manat. 3) Mavi düyməli. Qiyməti 50 manat. 4) Ağ düyməli.

30 Azn
Stasionar telefon Gigaset A116

Əla vəziyyətdədir hər bir şeyi var. Əlaqə whatsapp Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

20 Azn
Stasionar telefon

Tam işləkdi Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

25 Azn
Stasioner telefon Siemens

Gigaset Siemens Ev Telefonu — Almaniya istehsalı, işlək vəziyyətdə Marka: Stasionar telefonlar

35 Azn
Stasionar telefon Siemens

Simens trubka telofon, tam islekdi hec bir problemi yoxdu, unvan Nesimi metrosu Marka: Stasionar telefonlar

25 Azn
Stasionar telefon Oho 085CID

Stasionar telefon OHO 085CID Brend:Oho Zəng edənin nömrəsi görünür -DTMF/FSK ikili sistem -2 sətir 16 rəqəmli LCD displey -Ton və nəbz seçilə bilər -61 daxil olan zənglərin qeydi -16 gedən zənglərin qeydi - 24 zəng

22 Azn
Stasoinar telefonlar LEBOSS

MAĞAZA VAR Bütün məhsularımız Yenidir. Sifariş və məlumat üçün zəng edə yaxud whatsapp da yaza bilərsiniz. . Təsviri: Ekranı var, Son yığılmış nömrəni yenidən yığma funksiyası Səsi təmzimləmək olur, Zəng edənin nömrəsi

23 Azn
Stasionar telefon VEGASET

Vegaset markasına məxsus simsiz (cordless) ev telefonu satılır istifadə olunmayıb. Heç bir texniki problemi, cızığı və ya qüsuru yoxdur. Almaniya dizaynıdır və çox keyfiyyətli modeldir. Məhsulun əsas özəllikləri: • LCD

89 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Cox az istifade olunub Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

50 Azn
Стационарный телефон

Стационарный телефон в отличном состоянии Marka: Stasionar telefonlar

20 Azn
Panasonic stasionar telefon

Panasonik stacionar telefon tezedi alinib istifade edilmiyib. Panasonik stacionar telefon Marka: Stasionar telefonlar

20 Azn

mebel metbex mebelleri kuxna mebeli xiaomi 17 pro max playstation 4