Apple iPhone 11 Green 128GB, 4GB

Elan kodu: 194813

Kateqoriya Telefon
Stasionar telefon

Qiymət 290 Azn

Zahidə
Bakı şəhəri
0513247XXXnömrəni göstər

Kredit deyil nağd alınıb tək dəyişən ekranıdı
77 pil
Cızığı əziyi yoxdu
Xanım telefonu olub
Qutusu var
Uzbi verilir üstündə
İki üç kabro veriləcək üstündə
Marka: Apple iPhone
Model: 11
Rəng: Green
Yaddaş: 128GB/4GB


Tarix: 13.03.2026

Apple iPhone 11 Green 128GB, 4GB
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Stasionar telefon

Stasional ev telefonlari cask. Yenidir. Maqazadan satilir. Marka: Stasionar telefonlar Çatdırılma: Bəli

50 Azn
Stasionar telefon Panasonic

İrijinalPanasonic firmasunin Ev telefonu satilir. ideal vəziyətdədir Marka: Stasionar telefonlar

40 Azn
Stasionar telefon TATA İndicom

Stasionar telefon TATA İndicom işlənmişdi,normal vəziyyətdədir. Tata Indicom Walky c2 Səs telefonu Dəbli simsiz telefon Böyük telefon kitabçası Maraqlı melodiyalar Avtomatik nömrə təyin edən Ucadan danışan Marka:

200 Azn
Apple iPhone 15 Pro Natural Titanium 256GB, 8GB

Ümumi Məlumat •Model: Apple iPhone 15 Pro •Çıxış: Sentyabr 2023  •Əməliyyat sistemi: iOS 17  •Dizayn: Titan çərçivə və keramika ön şüşə (Corning)  •Su/Toz müqaviməti: IP68 (6 m-ə qədər, 30 dəq)  ⸻ Ekran •Ölçü: 6.1

1749 Azn
Stasionar telefon

Ev telefonu satilir teze kimidi qiymet sondur Marka: Stasionar telefonlar

20 Azn
Stasionar telefon Microtel

Stasionar telefon – Microtel Xüsusiyyətlər: - Rəqəmsal LCD ekran (zəng edən nömrə/Caller ID üçün pəncərə) - 5 sürətli yığma düyməsi: M1–M5 - VIP, BRT (ekran parlaqlığı), DEL, HOLD, RECALL funksiyaları - Səs tənzimləmə

25 Azn
Stasionar telefon Gigaset A415A

Gigaset A415 Stasionar telefon (АВТООТВЕТЧИК) AVTOMATİK ZƏNG QƏBUL etmə siz evdə olmayanda BÜTÜN gələn zənglərə cavab verir (Rus dilində) istəyə görə dərhal 10 saniyə sonra 18 saniyə və 30 saniyə sonra səsləri yazir 1

50 Azn
Stasionar telefonu Panasonic KX-T7730

- Əla vəziyyətdə olan Panasonic KX-T7730 markalı Sistem telefonu-80 manat-(Yeni kimidir) Marka: Stasionar telefonlar

80 Azn
Telefonlar üçün batareya

Salam hər növ model üçün batareyalar mövcuddur. qiymətlər keyfiyyətə və modellərə görə fərqli ola bilər. samsung iphone xiaomi redmi mi honor huawei infinix tecno spark oppo reno motorola realme Galaxy S9+ Galaxy S9

20 Azn
Stasionar telefon Siemens

Simens trubka telofon, tam islekdi hec bir problemi yoxdu, unvan Nesimi metrosu Marka: Stasionar telefonlar

25 Azn
Stasionar telefon Pashaphone KX-T2025CID

Stasionar telefon Pashaphone KX-T2025CID Brend:Pashaphone LCD ekran Zəngli saat Zəng nömrəsini göstərin Yaddaşdakı zəng nömrələri Vaxtın gözləmə vəziyyətində göstərilməsi Əllər Pulsuz - Əllər Pulsuz Zəng Tənzimlənən

26 Azn
Stasionar telefon

Cüzi endirim olacaq Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

120 Azn
Stasionar telefon Panasonic KX-TG1107UA S

Tam işlək vəziyyətdədir. Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

30 Azn
Stasionar telefon Panasonic

Çox yığcam və səliqəli gözəl telefondur. Demək olar işlənməyib. 70 azn alınıb. Marka: Stasionar telefonlar

35 Azn
Stasionar telefon

ev telefonu Marka: Stasionar telefonlar Yeni: Xeyr Çatdırılma: Xeyr

20 Azn
Stasionar telefon

Ünvandan götürmə Ünvan: Gənclər parkı mesaj yazmayın. Əlaqə üçün Whatsapp-a yazın və ya zəng edin Marka: Stasionar telefonlar

60 Azn

mebel kuxna mebeli metbex mebelleri playstation 4 xiaomi 17 pro max